Nápověda- Vyjížďky

28. srpna 2012 v 15:38 | Becky |  Nápověda
Vše, si vymyslíte, že jste objevily koně, že jste našli vejce atd.
Šance že naleznete vejce, je velmi malá, až nulová. Pokud ho ale naleznete (to si vymyslíte), napište do klubovny, a do Inkubátoru. Vejce bude řeloženo právě do Inkubátoru, kde se bude zjišťovat jaký druh to je. Poté, co se vejce vylíhne, bude přemístěno nálezci na farmu, ale nálezce bude muset zaplatit 300H za vejce. Článek o nálezu bude zveřejněn v Novinách které vycházejí každý měsíc. Pokud nálezce nebude mít určitou částku k dispozici, vejce přijde k někomu na farmu ale hráč bude muset dát 500H, které přijdou na údržbu nemocnice.

Pokud na vyjížďce naleznete lovce, ihned napište do Klubovny. Může to být vážné, můžou ohrozit několik životů volných koní! Toto se stává málokdy, ale pokud se tak stane, získáte 100H. V novinách se budou schánět hráči kteří by jeli na nebezpečnou misi "chytit lovce". Za tuto misi můžete získat až 300H, ale vaši koně se můžou zranit.

Pokud na vyjížďce najdete koně, hlašte to do klubovny. Po ruce vždy mějte uzdečku (kterou, můžete zakoupit v obchodě), aby jste koně mohli chytit. Až napíšete, někdo z dobrovolníků vám pomůže koně dovést na vaši ranč, avšak musíte mu zaplatit 50H za pomoc. Za koně kterého jste převzali zaplatíte 100H. Pokud nebudete mít částku k dispozici, kůň půjde do prodejů za 500H.

Na vyjížďku můžete jet pouze pokud váš kůň je dospělý (musí mít alespoň 2 roky) a musíte mít pro něj výbavu (sedlo, uzdečka a podkovy, pozor, koním se musí dávat podkovy každé 3 měsíce!). Když už na tu vyjížďku jedete, je dobré si to s někým domluvit, protože pokud se váš kůň na vyjížďce zraní, druhý hráč vám může pomoci! Je dobré mít s sebou i ohlávku, můžete jí použít když najdete koně!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama