Září 2012

Nová akce- Loterie!

9. září 2012 v 10:42 | Becky |  Soutěže
Ahoj, bavila vás předešlá akce? Nyní vám mohu oznámit že je tu další, lepší akce! Jedná se o Loterii!
Jak získat losy?
Za každý den přihlášení získáte 1 los.
Jak se určují výhry?
Na papírkách mám napsané různé ceny. Můžete vyhrát i novou božskou klisnu- Chocolate! Na papírkách jsou z jedné strany čísla, z druhé výhra. Vždy když se přihlásíte, napíšete mi jedno číslo od 0-35. Každý los skrýv nějakou odměnu, ale pozor: Pro jedno číslo můžete hlasovat jen jednou, ale může pro něj hlasovat více osob. Někde vás potom informuji, co jste vyhráli.
Akce je od 9.září 2012 do 20.září 2012.
Přehled cen:
Božský kůň Chocolate, nesmrtelné pohlazení, Ponny egg, Pegasus vejce, Vejce Unicorn, Horse egg, sedlo ***, mrkev, hřbílko, hnědá dečka se jménem, 5x balík sena, podkovy **, uzdečka *, Mazání na kopyta, Skříňka překvapení, Krev jednorožce, Krev pegase, Bonusový balíček, Balíček plodnosti, Falabella, Pes, králík, Poník starý 5 let (náhodné zbarvení, pohlaví), Kůň starý 8 let (náhodné zbarvení, pohlaví), Pegas starý 2 roky (náhodné zbarvení, pohlaví), Jednorožec starý 10 let (náhodné zbarvení, pohlaví), uzdečka **, beránek, měkký kartáč, dečka pod sedlo, oranžová deka, modrá deka se jménem, kočka, lak na žíně, 1 000H

Pouť je brzy tady!

8. září 2012 v 20:49 | Becky |  Noviny
Občané našeho městečka a okolních vesnic jsou nadšení, protože brzy do vedlejšího městečka Forengarr přijede brzy pouť! Ale při pouti nesmí chybět oblíbená přehlídka koní! Pro koně se brzy objeví v kategorii dopňky a deky i nová výbyva- rozkošné mašličky a krásné dresy! Pokud máš již hříbě kterému je 10 měsíců, můžou na něm malé děti do 3 let dokonce i jezdit. Čím více jsou koníci ozdobeni, tím více získáš Holid, možná i Canterů! Pouť se blíží, začne 15. září a skončí 20. září. Na tržnici se budou prodávat nějaké věci pro koně, můžeš tržnici navštívit. Moc všem děkujeme, podrobnější informace přijsdou v pondělí 10.9.!

Zaměstnání

7. září 2012 v 17:35 | Becky |  Zaměstnaní
Namísto brigád je tu zaměstnání. Někdy budou nějaké brigády, měla by do městečka Forengarr přijet totiž pouť (pouť je každé 3 měsíce v městečku Forengarr, většinou je od 15. dne v měsíci do 20 dne v měsíci, více uvidíte v novinkách. Zaměstnání je několik druhů, a nemusíte nikam psát že plníte. Zaměstnání máte do té doby, než neodejdete. Je několik druhů zaměstnání, a rozdělují se do kategorií. Ti co mají méně jak dva odznáčky mají na výběr tuto práci:
Uklizečka v Nemocnici za kterou je zde plat 2 000H za měsíc (max. 3 uklizečky)
Doplňovačka zboží v obchodě, měsíční plat je 2 000H (max. 2 osoby)- Becky
Pro hráče kteří mají pod 4 odznaky:
Prodavačka v obchodě, měsíční plat je 3 000H (můžou být max. 2 prodavačky)
Zástupkyně v obchodě, měsíční plat je 3 500H (max. 1 zástupce)
Vedoucí v obchodě, měsíční plat je 4 000H (max. 1 vedoucí)
Pro hráče kteří mají pod 6 odznaků:
Podkovář, měsíční plat je 5 000H (max. 1 podkovář)
Prodejce v lékárně, plat za měsíc je 5 000H (max. 2 prodejce)
Doktorka v Nemocnici, měsíční plat je 6 000H (max. 2 osoby)
Sestřička v Nemocnici, plat za měsíc je 5 000H (max. 3 osoby)
Pro hráče kteří mají pod 10 odznaků:
Operátor v Nemocnici, plat je za měsíc 7 000H (max. 2 osoby)
Zástupce v Lékárně, měsíční plat je 8 000H (max. 1 osoba)
Vedoucí Lékárny, měsíční plat je 8 500H (max. 1 osoba)
Pro hráče kteří mají nad 10 odznaků:
Zástupce Nemocnice, měsíční plat je 9 000H
Vedoucí Nemocnice, měsíční plat je 10 000H

Božští koně

7. září 2012 v 15:47 | Becky |  Božští koně
Rozhodla jsem se, že zavedu také božské koně. Božští koně jsou vzácní tím, že mají 1 000% dovedností ve všem, a něco vám po určitém čase u božského koně dají. Božští koně jsou nesmrtelní. S božskými koňmi můžete dělat všechny akce jako s normálními, jen je nemůžete dát na závody, a připouštět se dají jen někteří z nich. Božští koně se můžou prodávat, ale jejich normální cena je tak kolem 10 Canterů a 5 000H nebo 200 000H. Zde máte uvedené všechny možné božské koně na Magic Horse clubu:
obrázek (c) howrse
Chocolate je božský klisna která sudý měsíc v 1. den daruje hráči 1 000H a v lichý měsíc 1. den daruje hráči Skříňku překvapení. Chocolate se nesmí vypouštět na louku v létě, ani s ní jezdit na vyjížďky, ani ji trénovat. Protože se může na slunci roztéc, pokud se Chocolate rozteče, zemře, a vy nebudete nijak odškodněni.

Vzhledové věci a deky

7. září 2012 v 15:11 | Becky |  Obchod
Zde můžeš koupit deky a vzhledové vybavení pro tvého koně. Pokud jedeš s koňmi na pouť, nějaký festival, vození v kočáru (při akcích) je nutné aby byli tvojikoně vystrojeni. Pokud dáváš koně na louku na jaře a na podzim (v zimě se nedávají) nebo je ve stájích chladno, kup deky.

Modrá deka 10H
Červená deka 10H
Zelená deka 12H
Hnědá deka 20H
Oranžová deka 10H
Deka s ručně vyšívaným jménem (jaká koliv barva) 30H

Ozdobné gumičky různé barvy (20ks v balení) 20H
Gumičky černé (výhradně pro závody, 10ks v balení) 20H
Třásničky na uzdečku (výhradně do kočárů či na pouť, 5ks v balení) 15H
Připínatelné umělé druhy hřívy (takové ty barevné melíry na sponce či gumičce, 10ks v balení, různé barvy) 50H
Sponky ve stylu květiny, podkovy, čtyřlístku, koně, srdíčka (na výběr, 5ks v balení) 20H

Jezdecké vybavení

7. září 2012 v 14:40 | Becky |  Obchod
Pokud chceš na koni jezdit, měla by jsi ho opatřit jezdeckým vybavením které je povinné pro jízdu na koni! * znamenají kvalitu, nejvíce možné jsou 3*.

* sedlo 20H
** sedlo 30H
*** sedlo 50H
* uzdečka 15H
** uzdečka 20H
*** uzdečka 40H
* podkovy 10H
** podkovy 20H
*** podkovy 30H
beránek (pod sedlo) 20H
dečka (pod sedlo) 10H

Nezapomeň že podkovy musíš měnit každý měsíc v reálném životě.

Čištění

7. září 2012 v 14:30 | Becky |  Obchod
Zde si můžeš nakoupit čištění pro své koně. Pokud chceš na koni jet, musíš ho pečlivě vyčistit!
Hřbílko 10H
Měkký kartáč 10H
Prachovka 10H
Kopytní háček 20H
Hřeben 5H
Houbička (na hubu) 2H
Štěteček (pro mazání na kopyta) 10H
Mazání na kopyta (vždy když jde kůň do boxu po jízdě, se mu mažou kopyta) 30H
Lak na žíně (na ocas a na hřívu) 10H

Pokud chcete koně osprchovat, máte to zdarma. Tyto věci by u vás ve stáji neměli chybět. Doporučuji si nejdříve nasbírat co nejvíce Holid a Canterů a o koně se nestarat, a pak jim dokupovat věci.

Potrava

7. září 2012 v 14:19 | Becky |  Obchod
Zde se kupuje všemožná potrava pro tvé koně.

Jablko 1H
Mrkev 1H
Balík sena (10kg) 10H
Tráva (krmivo na zimu) 5H
Koňské pamlsky jablko a mrkvev 20H
Koňské pamlsky meloun a tuřín 10H

Slámu a vodu máš zdarma. Jablko je oblíbený pamlsek koní a jednorožců a mrkev milují pegasy a poníci, ale nikde není psáno, že nesmíš dát poníkovi jablko.Kecáme: Na co si šetříte Holidy či Cantery?

6. září 2012 v 19:59 | Becky |  Klubovna
Takže tématová otázka je na co si šetříte Holidy či Cantery. Já si šetřím na věci z Tajného trhu, obzvlášť na Skříňku překvapení. A vy?

Předměty z Tajného trhu!

6. září 2012 v 14:33 | Becky |  Tajný trh
Vítej v Tajném trhu! Najdeš tu Specialní předměty, které můžeš koupit za Cantery nebo za Holidy! Vybírej si moudře, je tu spoustu věcí. U každé věci je napsáno něco o ní, a hlavně cena. Používej tyto věci moudře!

Balíček plodnosti se dává klisnám před březostí. Obsahuje Heřino Svolení (klisně se narodí dvojčata), Amandino žezlo (můžete si vybrat pohlaví, zbarvení), Atlandinina vůle (hříbatům se přičte + 2% od každého), Verdanův plášť (pro klisnu +3% v plodnosti). Cena: 1C nebo 3 000H

Nesmrtelné pohlazení učiní aby vaše koně nikdy nezemřeli. Platí pouze pro jednoho koně! Cena: 1C nebo 10 000H

Bonusové balení obsahuje několik bonusových věcí, které přidávají dovednosti (hlavně pro šampiony) obsahuje: Phiotina listina (+5% tréning), Alastorův pergamen (+2% poslušnost), Verdanův plášť (+3% plodnost), Germanovo jablko (pouze pro pegase, 10% letání). Cena: 1C nebo 5 000H

Pegasova krev dodá koním nebo poníkům křídla, a dovednost létání kterou budou mít nastavenou na 0% (možno použít pouze na koně či poníky starší 1 roku). Cena: 1C nebo 4 000H

Jednorožcova krev dodá koním či ponkům roh na čele, a kouzlo (možno použít pouze na koně či poníky od 1 roku). Cena: 1C nebo 4 000H

Skříňka překvapení skrývá předměty z černého trhu, vejce, věci z obchodu koně, Holidy, Cantery a vše možné kromě koní, při nějaké akci třeba body do akce nebo možná, pokud budete mít velké štěstí, božské koně kterého můžete získat nejen při akci (ale při akci máte větší štěstí), tak i při dnech bez akce! Můžete získat hodně mnoho, nebo také málo, je to náhoda, kterou si vylosuji na papírku. Cena: 1C nebo 1 000H


Novinky ve hře!

6. září 2012 v 13:39 | Becky |  Noviny
Nyní můžete najít kategorii Tajný trh, která slouží pro nákup specialních předmětů. Specialní předměty se dají zakoupit buď za Holidy, nebo novou Specialní měnu která se jmenuje Canter (čti Kantr). Cantery můžete získát těmito zbůsoby:
a) výměnou za Holidy (1C=3 000H)
b) V předmětu na Tajném trhu nazívaném Skříňka překvapení
c) V akcích
d) Prodejem koní (vajec)
e) Za každé 2 odznaky

Dále se také pozměnili ceny připouštění a prodejů. Ve hře můžete také přivítat i BOŽSKÉ KONĚ! Malinko se poměnilo stárnutí, pokud se o koně nepostaráte, nezestárne. Další akce by měla přijít od příštího týdne (v pondělí 10.září). Užijte si nové změny,
vaše "nová" Becky!

Spolu majitelka!

5. září 2012 v 14:26 | Becky |  Noviny
Takže, vítáme novou spolumajitelku blogu. Jmenuje se Lola44. Dohodli jsme se tak, jsme totiž největší kamarádky na světě. Snad vám bude vyhovovat, a hlavně, snad se články nebudou plést. Hlavní majitelka jsem sice já, ale to nic nemění na tom že Lola44 nemůže psát články. Jen jí prosím, aby noviny nechala na mě, a aby zase moc článků nepsala, max. 1 za týden, nikdo by se tu nevyznal. Lola44 nemá žádné výhody ve hře! No, tak děkujeme Lolo44, přeji pěkný den v MHC, vaše Becky!

Chcete pokecat?

5. září 2012 v 13:46 | Becky |  Klubovna
Ahoj, nudíte se, nebo máte chuť jen tak si pokecat? Zde je místo pro vás! Je tu kecárna o čem koliv (kromě sprsťáren)! Pokud nevíte o čem máte kecat, tady máte vzorovou otázku( PS: B jako Becky N jako neznámí):
B: Ahoj, je tady někdo?
N: Ahoj, konečně tady někdo je, čekám tu věčnost!
B: O čem budeme kecat?
N: No, já nevím.. Máš doma třeba nějaký zvíře?
B: Jo, mám, je to králík a jmenuje se Rozárka
N: Já mám doma psa plemene maltézáček, jmenuje se Bello.
B: Bello? To jako z BellaSara?
N: Jo, ty to taky znáš?
B: Znám, ale teď už bohužel musím jít, měj se!
N: Tak zase někdy tady!

Toto bylo vzorové téma, můžete se bavit o čem koliv!

Nápověda- Závody

3. září 2012 v 13:30 | Becky |  Nápověda
Pokud chcete závodit s vaším koníkem, koník (jakýkoliv druh koně např. jednorožec) musí splňovat tyto podmínky:
Musí být starší 5-ti let
Musí mít min. 90% energie (závody uberou 90% energie)
Musí mít šechnu výbavu (uzdečka, sedlo, podkovy)
Musíte vlastnit alespoň 2 odznaky
Pokud kůň tyto body splňuje, můžete ho zaregistrovat na závody které budou spuštěny od 1.ledna 2013, 5. den v měsíci se až do 10. dnu pořádají "smíšené závody" kde se střídají disciplíny (cval, klus, parkur, p. dostih, drezura). Přihlásit koně můžete od 1. do 4. dne v měsíci. Výhry záleží na počtu hráčů, vždy se to dělí počtem hráčů, když jsou 2 hráči vyhraje 1, když jsou 3 vyhrají 2, když jsou 4 vyhrají 2, když jich je 5 vyhrají 3, když jich je 6 vyhrají 3, když jich je 7 vyhrají 4, když jich je 8 vyhrají 4, když jich je 9 vyhraje 5, když jich je 10 vyhraje 5, atd..
Ceny jsou náležité, záleží na tom jestli bude sudý nebo lichý měsíc (což jsou znaménka S nebo L):
1.místo: S: 10 000H, L: Vejce Unicorn nebo pegasus (výběr)
2.místo: S: 6 000H, L: Ponny egg nebo Horse egg (výběr)
3.místo: S: 5 000H, L: 10-ti letá poník (klisna se vším nulovím)
4.místo: S: 2 000H, L: 15-ti letý kůň (hřebec se vším nulovím)
5.místo: S: 1 000H, L: Falabella
Pokud se chcete na něco zeptat, pište do komentů


Oprava překážkové dráhy-plné!

3. září 2012 v 11:27 | Becky
Pro soutěže v překážkovém dostihu musí být také trať, ale ta je v městečku rozbitá. Pan Koloušek hledá jednu dobrovolnici která by mu za 300H za den pomohla trať postavit. Brigáda trvá 3 dny, což je výplata 900H, což není málo. Brigáda začíná od 3.září 2012 od 11:30 a končí 6.září 2012 v 18:00.
Pan Kološek za všechny děkuje!

Flora, kobylka od Becky

2. září 2012 v 17:17 | Becky |  Nemocnice
Flora si při líhnutí z vajíčka zlomila 2 nohy, takže celkem je riziko že umře, protože nechce jíst a nemá pohyb. Majitelka stále nezaplatila částku (což je v pořádku), protože klisnička je stále v Nemocnici. Klisna se jmenuje Flora, má několik hodin a narodila se 2.9.2012.

Ukončení soutěží!

2. září 2012 v 12:41 | Becky |  Soutěže
Takže, končíme s dvoumi soutěžemi, jedna je od Becky, a druhá je od Bessy.
Od Becky vyhrála hráčka Bessy
Od Bessy vyhrála hráčka Becky.
Vyberte si jaký druh vejce budete chtít, na výběr je pegasus a unicornum!

Úklid v Nemocnici-plné!

2. září 2012 v 12:39 | Becky
Hledají se 2 hráčky, které by měli zájem od 3.září od 8:00 do 10.září do 20:00 uklízet v nemocnici. Denní plat činí 300H za den, takže za celou pracovní dobu si můžete vydělat až 2 100H, což myslím že je velmi výhodné. Zájemci pište!

Blesk, koníček do nemocnice!

2. září 2012 v 12:03 | Becky |  Nemocnice
Nemocnice vítá Bleska, který utrpěl hluboké kousnutí nejspíše od divokých koní. Bleska je nutno mazat mastí GoldenGarden po zraněných místech. Koník si u nás pobude a pak bude přeložen k Becky na účet.

Nové vejce v inkubátoru!

2. září 2012 v 11:25 | Becky |  Nemocnice
Dnes můžeme přivítat další vejce, které je plemene ponny egg. Vejce je v nádherném stavu uloženo v Inkubátoru, jen se čeká až se vylíhne.